niedziela, 15 września 2013

Taki dzień

Jest taki dzień w naszym rodzinnym kalendarzu.

15.09.2007 - powiedzieliśmy sobie z M. kilka ważnych słów. Wysłuchała to ok setka osób.... To był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia. Wiele osób mnie straszyło, że pośpiech, że usiedli dopiero w kościele, że nerwy..... Nasz ślub był piękny! I świetnie bawiliśmy się na weselu :-)Niedługo później okazało się, że zostaniemy rodzicami. Coś mi mówiło, że to będzie dziewczynka..... 
15.09.2008 - na świat przyszła nasza córeczka - Maja. Była taka maleńka, taka śliczna. Jak położyli mi ja na brzuchu, nie płakała. Patrzyła na mnie, przypatrywała mi się....Odwiedziły nas dziś ciocie i wujkowie. Spędziłam całe przedpołudnie robiąc Tort! Tak! Popełniłam tort :-) Był nawet zjadliwy :-)I tak minął nam kolejny dzień, tydzień, rok..... 

I cóż nam pozostaje? Cieszyć się tym co jest. Czyż nie?

5 komentarzy:

 1. Ależ pięknie! Dokładnie w tym samym dniu! Najwspanialszy prezent rocznicowy :)))

  Życzę z całego serca, by pospełniały się Wasze marzenia i by zdrowie zawsze przy Was było.

  Piękny wpis - zawsze z wielką przyjemnością patrzę na fotografie kiedyś i teraz - na to jakie zmiany przynosi czas, życie, dojrzewanie. Piękni jesteście. Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się złożyło - mniej dat do zapamiętania :-)
   Dziękujemy :)

   Usuń
 2. Wam życzę wielu, wielu takich rocznic, a córci - wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze w dniu rocznicy, a córci spełnienia marzeń :-) Ale super się złożyło z datą ślubu i datą narodzin córeczki :-) Mojemu wujkowi urodził się syn w dniu jego urodzin :-)
  My z mężem powiedzieliśmy sobie tak 2 miesiące przed Wami, a niecałe dwa miesiące przed Waszą córeczką urodził się nasz pierwszy synek :-)

  OdpowiedzUsuń